Wszelkie prawa zastrzeżone POLTERMEX © 2016

 

tel. 500 501 104

tel. 22 243 67 98

Przedstawiamy wyjątkowe wymienniki ciepła uznanej na świecie renomowanej firmy SWEP. Wymiennik ciepła to urządzenie, w którym następuje wymiana ciepła pomięrzy dwoma czynnikami. Wymienniki SWEP maja unikatową konstrukcję, innowacyjne rozwiązania oraz jeden z największych typoszeregów produktów na rynku. Wykorzystuje się je w instalacjach centralnego ogrzewania (CO), układach chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz powszechnie w przemyśle.
SWEP to światowy lider w produkcji i dystrybucji wymienników ciepła do instalacji centralnego ogrzewania i przemysłu. Doskonale znając wymagania współczesnego klienta, dostarcza artykuły, które oszczędzają energię, ograniczają straty ciepła i są trwałe. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1983 w Szwecji, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów wymienników na świecie.
Firma Poltermex specjalizuje się w doborze, serwisie i dystrybucji produktów SWEP. Od lat prowadzimy owocną współpracę z firmą SWEP. Jakość produktów szweckiego producenta nigdy nas nie zawiodła, a o tym, że i SWEP pokłada wiarę w nasze umiejętności świadczy fakt, że jesteśmy certyfikowanym dilerem jego produktów.
Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem. Chętnie poprowadzimy przez cały proces zakupowy - dobór wymiennika, sprzedaż i serwisowanie.
 
Aby dowiedzieć się więcej kliknij na poniższe ikony: