Przedstawiamy wyjątkowe wymienniki ciepła uznanej na świecie renomowanej firmy SWEP. Wymiennik ciepła to urządzenie, w którym następuje wymiana ciepła pomięrzy dwoma czynnikami. Wymienniki ciepła SWEP maja unikatową konstrukcję, innowacyjne rozwiązania oraz jeden z największych typoszeregów produktów na rynku. Wykorzystuje się je w instalacjach centralnego ogrzewania (CO), układach chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz powszechnie w przemyśle.

SWEP to światowy lider w produkcji i dystrybucji wymienników ciepła do instalacji centralnego ogrzewania i przemysłu. Doskonale znając wymagania współczesnego klienta, dostarcza artykuły, które oszczędzają energię, ograniczają straty ciepła i są trwałe. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1983 w Szwecji, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów wymienników na świecie.

Firma Poltermex specjalizuje się w doborze, serwisie i dystrybucji produktów SWEP. Od lat prowadzimy owocną współpracę z firmą SWEP. Jakość produktów szwedzkiego producenta nigdy nas nie zawiodła, a o tym, że i SWEP pokłada wiarę w nasze umiejętności świadczy fakt, że jesteśmy certyfikowanym dilerem jego produktów.

​Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem. Chętnie poprowadzimy przez cały proces zakupowy – dobór wymienników ciepła, sprzedaż i serwis wymienników ciepła.

Aby dowiedzieć się więcej wybierz poniższe zastosowania: